POMOC DROGOWA 24H

+48 607 996 268

POMOC DROGOWA 24H

+48 607 996 268

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Korzystając z naszych usług pomocy drogowej, kierowca lawety zawsze ma przy sobie terminal i można zapłacić kartą płatniczą. 

Współpracujemy z polecanym przez naszych stałych klientów serwisem mechanicznym w Krakowie oraz w okolicach Wieliczki. Jeżeli klient nie ma warsztatu, zawsze wychodzimy na przeciw i polecamy warsztat, który dla nas również jest zaufanym i doświadczonym partnerem. Współpracujemy z serwisem który przyjmuje pojazdy na lawecie całodobowo, również w niedzielę i święta. 

W przypadku awarii pojazdu na drodze w 80% przypadków jesteśmy w stanie naprawić pojazd bez konieczności holowania do warsztatu. W przypadku gdy awaria jest zbyt poważna lub nie ma możliwości naprawy na drodze, jako pomoc drogowa zapewnimy warsztat oraz parking dla Państwa samochodu. 

Bezpieczny transport pojazdu Kraków to usługa, która gwarantuje, że samochód zostanie przewieziony w sposób bezpieczny i profesjonalny. W ramach bezpiecznego transportu pojazdu ekipa pomocy drogowej dba o odpowiednie zabezpieczenie samochodu na lawecie, a także stosuje się do przepisów ruchu drogowego. Dzięki temu kierowcy mogą być pewni, że ich pojazd zostanie dostarczony do miejsca docelowego bez uszkodzeń oraz w terminie ustalonym z klientem.

Usługi pomocy drogowej w Krakowie świadczymy całodobowo, niezależnie od pory dnia i nocy. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to awaria pojazdu, kolizja lub wyciąganie z rowu. Posiadamy odpowiedni sprzęt holowniczy, który wykona każde zlecenie bez dodatkowych uszkodzeń Państwa samochodu. Nasi pracownicy pełnią dyżur i są zawsze gotowi do wykonania usługi. Zamawiając całodobową lawetę w naszej firmie, są Państwo pewni że uzyskają pomoc na odpowiednim poziomie. 

Wykonujemy usługi pomocy drogowej na autostradzie A4 w Krakowie i okolicach. Wiemy że pomoc na autostradzie jest potrzebna natychmiastowo, dlatego na autostradę A4 dojeżdżamy priorytetowo w mniej niż 20 minut. 

Brak koła zapasowego to poważny problem dla kierowcy, dlatego jeżeli opona jest przebita, nasz mobilny mechanik naprawi oponę na miejscu, ale jeżeli opona jest rozerwana na skutek dużego uszkodzenia, przetransportujemy samochód na lawecie, na całodobową wulkanizację w Krakowie. 

Brak koła zapasowego to sytuacja, która może przydarzyć się każdemu kierowcy. Gdy przytrafi nam się przebita opona, nie mamy jak szybko naprawić problemu. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką numer do firmy zajmującej się holowaniem pojazdów. Pamiętajmy, że regularne sprawdzanie stanu opon oraz ich właściwe pompowanie może zapobiec tego typu sytuacjom.

Potrzebujesz profesjonalnej usługi lawetowania w Krakowie? Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych dla samochodów osobowych i ciężarowych. Działamy szybko i sprawnie, gwarantując bezpieczny transport Twojego pojazdu. Nasze lawety są nowoczesne i wyposażone w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia łatwe i bezpieczne załadowanie oraz transport samochodów. Zaufaj nam i skorzystaj z usług profesjonalnego przewozu.

Cena usługi jest uzależniona od masy pojazdu, ilości kilometrów, oraz czy pojazd jest zablokowany. Wpływ na cennik lawety, ma również czy usługa ma być wykonana w dzień lub w nocy. Jeżeli laweta jest potrzebna natychmiast, to również wpływa na koszt usługi pomocy drogowej. 

Usługi pomocy drogowej w Krakowie – szybka reakcja na zgłoszenia

INSPECT CAR ROBERT KRZYŻEK

Pomoc drogowa | Laweta | Holowanie

POMOC DROGOWA

Lokalizacja

© 2023 Created by Łukasz Buławski