Cena usługi jest uzależniona od masy pojazdu, ilości kilometrów, oraz czy pojazd jest zablokowany. Wpływ na cennik lawety, ma również czy usługa ma być wykonana w dzień lub w nocy. Jeżeli laweta jest potrzebna natychmiast, to również wpływa na koszt usługi pomocy drogowej. 

Potrzebuje transportu na lawecie. Jaki jest koszt lawety w Krakowie?

Potrzebujesz profesjonalnej usługi lawetowania w Krakowie? Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych dla samochodów osobowych i ciężarowych. Działamy szybko i sprawnie, gwarantując bezpieczny transport Twojego pojazdu. Nasze lawety są nowoczesne i wyposażone w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia łatwe i bezpieczne załadowanie oraz transport samochodów. Zaufaj nam i skorzystaj z usług profesjonalnego przewozu.

Brak koła zapasowego to sytuacja, która może przydarzyć się każdemu kierowcy. Gdy przytrafi nam się przebita opona, nie mamy jak szybko naprawić problemu. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką numer do firmy zajmującej się holowaniem pojazdów. Pamiętajmy, że regularne sprawdzanie stanu opon oraz ich właściwe pompowanie może zapobiec tego typu sytuacjom.

Brak koła zapasowego to poważny problem dla kierowcy, dlatego jeżeli opona jest przebita, nasz mobilny mechanik naprawi oponę na miejscu, ale jeżeli opona jest rozerwana na skutek dużego uszkodzenia, przetransportujemy samochód na lawecie, na całodobową wulkanizację w Krakowie. 

Przebiłem oponę i nie mam koła zapasowego, czy mogą mi Państwo pomóc?

Czy oferują Państwo holowanie z garażu podziemnego?

Holowanie z garażu podziemnego jest sporym wyzwaniem, ale istnieje wiele profesjonalnych firm, które oferują tę usługę. Posiadamy odpowiedni sprzęt do holowania oraz doświadczenie. Kluczowe słowa związane z tematyką to: holowanie, garaż podziemny, profesjonalne usługi, firma holownicza, pomoc drogowa. Warto skorzystać z naszej pomocy, aby uniknąć stresu i uszkodzeń samochodu podczas holowania z garażu podziemnego. 

Wykonujemy usługi pomocy drogowej na autostradzie A4 w Krakowie i okolicach. Wiemy że pomoc na autostradzie jest potrzebna natychmiastowo, dlatego na autostradę A4 dojeżdżamy priorytetowo w mniej niż 20 minut. 

Czy świadczą Państwo usługi na autostradzie A4?

Usługi pomocy drogowej w Krakowie świadczymy całodobowo, niezależnie od pory dnia i nocy. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to awaria pojazdu, kolizja lub wyciąganie z rowu. Posiadamy odpowiedni sprzęt holowniczy, który wykona każde zlecenie bez dodatkowych uszkodzeń Państwa samochodu. Nasi pracownicy pełnią dyżur i są zawsze gotowi do wykonania usługi. Zamawiając całodobową lawetę w naszej firmie, są Państwo pewni że uzyskają pomoc na odpowiednim poziomie. 

Czy Państwa firma działa całodobowo?

W przypadku awarii pojazdu na drodze w 80% przypadków jesteśmy w stanie naprawić pojazd bez konieczności holowania do warsztatu. W przypadku gdy awaria jest zbyt poważna lub nie ma możliwości naprawy na drodze, jako pomoc drogowa zapewnimy warsztat oraz parking dla Państwa samochodu. 

Czy naprawiają Państwo samochody na drodze?

Współpracujemy z polecanym przez naszych stałych klientów serwisem mechanicznym w Krakowie oraz w okolicach Wieliczki. Jeżeli klient nie ma warsztatu, zawsze wychodzimy na przeciw i polecamy warsztat, który dla nas również jest zaufanym i doświadczonym partnerem. Współpracujemy z serwisem który przyjmuje pojazdy na lawecie całodobowo, również w niedzielę i święta. 

Czy współpracują Państwo z warsztatem w Krakowie?

Korzystając z naszych usług pomocy drogowej, kierowca lawety zawsze ma przy sobie terminal i można zapłacić kartą płatniczą. 

Czy można u Państwa płacić kartą?

Najczęściej zadawane pytania przez klientów.

Pomoc drogowa Kraków | Laweta Kraków